Rubin Investments

Rubin Investments

Jacek SOKOŁOWSKI

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Pełni funkcję biegłego sądowego z zakresu zarządzania, marketingu i reklamy w przedsiębiorstwach. Posiada doświadczenie w restrukturyzacji, procesach sprzedaży spółek prawa handlowego. Kluczowe funkcje w zarządach spółek pełni od 1995 roku. Posiada doświadczenie w kierowaniu placówkami służby zdrowia.
Uczestniczył w szeregu kursów z dziedziny zarządzania, audytu oraz finansów. Brał udział w organizacji Forum Ekonomicznego w Krynicy, Członek stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, organizacji zrzeszającej polskie firmy rodzinne. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysowym, analizie kosztów i procesów w przedsiębiorstwie, w komunikacji kryzysowej, w przygotowaniu i procesie realizacji sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Pracował dla największych polskich przedsiębiorstw oraz firm rodzinnych.

Co nas wyróżnia?

Szybki czas realizacji

Profesjonalna podejście do zadań

Bezpośredni kontakt

W imieniu grupy Lotos S.A. serdecznie serdecznie dziękuję za współpracę przy organizacji uroczystego otwarcia Zakładu Materiałów Hydroizolacyjnych.

Kierowana przez Pana Jacka Sokołowskiego firma zrealizowała szereg materiałów publicystycznych wyemitowanych na antenie TVP.

W imieniu własnym i zaspołu Biura Promocji Polskiego Radia i Jedynki Polskiego Radia serdecznie dziękujemy Panu Jackowi Sokołowskiemu za wspaniały osobisty wkład w trasę koncertową “Lato z Radiem”.

Pan Jacek Sokołowski współpracował z nami podczas organizacji Gali Laureatów i wyróżnionych w hotelu Sofitel Victoria.